לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

הדברת טרמיטים בראשון לציון

הדברת טרמיטים בראשון לציון עם המומחים

אחת מהתופעות המציקות והמעצבנות בישראל הם התפלשותם של הטרמיטים בבתי התושבים בישראל. התופעה מאוד מציקה וחזקה בעיקר בעיר ראשון לציון, ואיתה מתמודדים הרבה מאוד תושבים. הפתרון הבלעדי, האולטימטיבי, והיעיל ביותר היא לפנות למדביר לשם הדברת טרמיטים בראשון לציון בצורה סופית. אז מה ניתן לעשות? איך בוחרים מדביר בראשון לציון? ובאילו מקומות הטרמיטים מצויים? כל התשובות בדף.

הדברת טרמיטים בראשון לציון עם 5 שנות אחריות!
טיפול בטרמיטים בקיר, בפרקט, במחסן, חניון, בניין ועוד
התחייבות לפתור לכם את הבעיה ב-100%
ייעוץ בחינם ללא התחייבות

לפרטים ומחירים חייגו: 055-970-5873

הדברת טרמיטים בראשון לציון

תכירו את סטופ טרמיט – עושים סוף לטרמיטים בראשל"צ

העיר ראשון לציון נוסדה בשנת 1882, מונה כ- 254 אלף תושבים, נכון לשנת 2019. העיר ממוקמת במחוז המרכז, וגודלה כמעט 59 דונם בסה"כ. בראשון לציון ישנם הרבה מאוד מקומות תיירות, בילוי וחיי לילה, אתרים היסטוריים, מוסדות חינוכיות, ודרישה רבה לתחום בעלי המקצוע. בעיר ראשון לציון, תמיד קיימת דרישה, דרישה רבה לבעלי מקצוע ומדבירים מורשים: החל מבתי ספר חינוכיים, מסעדות ובתי קפה, משרדים, ואפילו בבתים פרטיים של התושבים. באופן ממוצע, מספר הקריאות לטכנאים ובעלי מקצוע בעיר ראשון לציון מאוד גדולה, מדובר ביותר מעשרות או מאות קריאות ביום.

 

איך מדבירים טרמיטים בראשון לציון

הדברת טרמיטים מתבצעת ע"י מדביר מקצועי ובאמצעות השיטות המקובלות והיעילות ביותר. השיטה הבלעדית היא לאפיין את השטח, למצוא את שטחם של הטרמיטים, ולהבין אודות השיטה היעילה ביותר עד להכחדת הטרמיט. לרוב, מדבירים טרמיטים באמצעות חומר הדברה שנקרא: Premise 350, ומרססים אותו על פני האזורים השונים בבית, האזורים שבהם הטרמיטים נפוצים יותר מן הרגיל. לדוגמא: מתחת לפרקט בחדר, על ובתוך ריהוט העץ, בגינה, במשקופי הדלת, ובמקומות נוספים שהטרמיט נפוץ בהם.

הנה טבלה שמספרת אודות המקומות שבהם הטרמיטים יכולים להיות נפוצים:

מקומות שבהם הטרמיט עשוי להימצא עלות ההדברה
המחיר על הדברת טרמיטים בגינה בראשון לציון החל מ- 20 ₪ עבור מטר רבוע (מ"ר)
עלויות עבור הדברת טרמיטים בעץ החל מ- 400 ₪
מחיר של הדברת טרמיטים בפרקט החל מ- 400 ₪
המחירים עבור הדברת טרמיטים ברהיטים החל מ- 400 ₪
מחיר משוער על טרמיטים במשקוף הדלת החל מ- 400 ₪ עבור הדברה במשקוף בודד
מחירים משוערים עבור טרמיטים בקירות החל מ- 400 ₪ עבור קיר בודד בבית או במשרד
המחיר על הדברת טרמיטים בחדר ממד החל מ- 500 ₪
מחירון עבור הדברת טרמיטים בארון החל מ- 400 ₪
עלויות ומחירים של הדברת טרמיטים בקיר גבס החל מ- 300 ₪
עלות והמחיר עבור הדברת טרמיטים בבטון החל מ- 500 ₪
מחיר על טרמיטים במשרדים החל מ- 400 ₪ עבור הדברה של חדר אחד במשרד
מחירון משוער עבור טרמיטים בחדרי שינה החל מ- 500 ₪ עבור חדר בודד


*המחירים יכולים להשתנות בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי של האתר.

 

באיזה תרחישים כדאי להזמין הדברת טרמיטים בראשון לציון

ישנם הרבה מאוד תרחישים שיכולים לגרום לנו לאבד את השפיות, להתעצבן, ולהיות במצבים לא נעימים. הטרמיטים מאוד מסוכנים, עושים לא מעט נזקים, וגורמים לאזרח הפשוט לצאת מאיזון. בהרבה מהמקרים, במטרה לחסוך כסף, אנחנו עלולים לקנות תכשירים וחומרי הדברה שלא יגרמו לדבר מאשר לנזק. אם אתם מעוניינים לבצע הדברה עצמאית כדאי להתייעץ עם מדביר מקצועי לשם התהליך. אז באיזה תרחישים כן יהיה עדיף להזמין מדביר? מהו התהליך של טיפול בטרמיטים בראשון לציון? 

הנה הם התרחישים שיצדיקו את הזמנת המדביר:

  1. כאשר חומר הריסוס הביתי כבר לא מספיק – הפעולה הראשונה שמרבית מהתושבים עושים היא: הדברה עצמאית באמצעות ריסוס וחומרי הדברה ביתיים. במקרים כאלה, כאשר חומר הריסוס הביתי לא צלח, לא הספיק, נצטרך להזמין מדביר טרמיטים בראשון לציון עד הבית, אין מה לעשות.
  2. כשיש דרישה למדביר וכל הפעולות לא צלחו – במקרים שבהם ניסינו להשתמש בריסוס ביתי, להביא את החבר או השכן "המבין" וכל הפעולות לא צלחו, במקרים כאלה הברירה היחידה שנותרה היא להזמין מדביר טרמיטים בראשון לציון.
  3. הריהוט היקר לנו מכל נפגע בתהליך – טרמיטים אוכלים וניזונים מעץ, זה האוכל האהוב עליהם. כאשר קיים ריהוט בכמויות מטורפות בבית, הוא חשוף לנזק בלתי הפיך שהטרמיט יכול לעשות. במקרים כאלה, במקרים שבהם הריהוט והעץ נאכל, נסדק, או נגרם לו נזק, אתם חייבים להתייעץ עם מדביר טרמיטים בראשון לציון, וזאת במטרה לסלק את האיום לצמיתות.

תהליך הדברת הטרמיטים נעשה באופן הבא: הראשון, זיהוי המזיק. בפעולה הראשונה, המדביר או אתם תצטרכו לאמת שמדובר בטרמיט ולא במזיק אחר. השני, בדיקת מיקומי הבית. בשלב השני, תצטרכו לבד היכן המזיק נמצא, באילו מקומות הוא נפוץ. השלישי והאחרון, נקיטת אמצעי מניעה, ובחירת הפתרון האידיאלי והאפקטיבי ביותר עד להשמדת המזיק. בשלב האחרון, בשלב השלישי, נצטרך להבין באיזה שיטות להשתמש, מהם השיטות הכי אפקטיביות, ובאילו דרכים נוכל להתמודד עם המזיק בצורה הטובה ביותר.

 

למה להזמין מדביר טרמיטים בראשון לציון מסטופ טרמיט

חברת סטופ טרמיט קיימת הרבה מאוד שנים, בעלת ניסיון מקצועי של יותר מ- 25 שנה בתחום ההדברה. מעבר לכך, השיטות והחומרים שחברת סטופ טרמיט משתמשת הם ללא נזק לבני אדם ולמזיקים. במילים אחרות: אם אתם מחפשים הדברה ירוקה של טרמיטים, טיפול בטרמיטים בראשון לציון, הגעתם למקום הנכון. כל המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון עבודה תקין ומעודכן לפי החוקים בהדברה תברואית, ובהתאם להנחיות.

אז מהם היתרונות שלנו? למה שתבחרו דווקא בנו?

  1. ניסיון של למעלה מ- 25 שנה – בכל תחום, לא משנה מהו, הניסיון התעסוקתי הוא אחד הגורמים החשובים מכל, הן לצרכן, והן למדביר. עם ניסיון שלמעלה מ- 25 שנה, אנחנו מכירים את כל סוגי ההדברות, לא קיים מקרה שלא ראינו, והניסיון משחק תפקיד חשוב מאוד באמינות. ככל שהמדביר בעל ניסיון יותר גדול, כך עבודתו תהיה אמינה ומקצועית יותר.
  2. תוצאות בשטח 98% אחוזי הצלחה – בטוח נתקלתם בתופעה האיומה הזאת: שילמתם כסף למדביר מקצועי, ולאחר מספר חודשים או שנה, המזיק חזר. במרבית מהמקרים, סטופ טרמיט מחזיקה ב- 98% אחוזי הצלחה, ומעניקה הדברת טרמיטים לצמיתות, כאלה שלא חוזרים שוב.
  3. אחריות על ההדברה ב כמו הזמנת בעל מקצוע הביתה, או רכישת מוצרים, האחריות היא חשובה. בסטופ טרמיט תקבלו אחריות על העבודה, אחריות מקיפה, וזאת בגלל שאנחנו יודעים ובטוחים שהמקרה לא יחזור עוד. בטופ טרמיט אתם מקבלים אחריות מלאה על ההדברה למשך 5 השנים הבאות, ויחד עם שירות מנצח בפריסה ארצית.
  4. התחייבות על העבודה וזמינות מרבית – הרבה מאוד בעלי מקצוע מצהירים שהם מבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר, אבל לרוב לא מתחייבים לפתור את הבעיות ללקוח, לא מתחייבים על התוצאות לטווח הארוך. בסטופ טרמיט תקבלו התחייבות מלאה על הנעשה, על עבודת ההדברה. אנחנו לעולם לא נעשה עבודה ללקוח אם נדע שזה לא יפתור את הבעיה ב- 100%. מלבד זאת, חברת סטופ טרמיט תהיה זמינה עבורכם לכל שאלה, תלונה, בעיה, או התייעצות.

 

חברת סטופ טרמיט מעניקה טיפול בטרמיטים בראשון לציון והסביבה, תהיה זמינה עבורכם ברוב שעות היממה, תספק לכם את השירות המקיף ואת ההסברים הנכונים, ותגבה מחיר סמלי והגון בעבור כל הדברה. מעוניינים בשאלות נוספות? התייעצות לגבי מקרה חריג ולא נפוץ? התקשרו עכשיו 055-970-5873

לשרותכם תמיד, חברת סטופ טרמיט.