לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים בגינה

הדברת טרמיטים בגינה בשיטות מתקדמות ו-100% הצלחה

איך הכי כדאי להדביר טרמיטים בחצר, מה לעשות כדי למנוע את האפשרות שיחזרו הטרמיטים וכמה עולה הדברת טרמיטים בגינה? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות.

טרמיטים בחצר הם סיוט לא קטן. לא רק שהם יכולים להרוס לכם עצי פרי שאתם מגדלים בגינה, אלא שהם יכולים לחדור לכם לבית בקלות דרך האדמה ולהתחיל לעשות נזקים גם שם. זה קורה לעיתים קרובות יותר ממה שאתם חושבים, ולמעשה אתם לא תדעו מכך עד שכבר תתחילו לראות ולהרגיש את הנזקים – שנים לאחר שהטרמיטים התחילו לכרסם בעץ ובקירות. לכן אסור לעולם לדחות הדברת טרמיטים בגינה – במיוחד אם ראיתם טרמיטים עם כנפיים, שמסמלים שכבר יש קן טרמיטים פעיל בסביבתכם ושהולכים לצוץ עוד בקרוב. אנחנו בחברת סטופ טרמיט מומחים להדברת טרמיטים, וברשותנו ניסיון של למעלה מ-25 שנה בביצוע הדברות נגד טרמיטים מכל הסוגים ובכל חלקי הארץ. הרימו אלינו טלפון וקבלו מאיתנו כבר עכשיו הצעת מחיר להדברה, כשנוכל להגיע אליכם עוד היום.

טיפול טרמיטים בגינה עם מכשור מיוחד
ניטור הטרמיטים
חיסול כל אוכלוסיית הטרמיטים בחצר – 100% הצלחה!
5 שנות אחריות בכתב
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים נוספים וייעוץ חייגו: 055-970-5873

טרמיטים בגינה

איך מדבירים טרמיטים בחצר?

לא חסרות שיטות להדברת טרמיטים, והטריק הוא לבחור את השיטה הנכונה והמתאימה ביותר לשטח שאותו מדבירים וכן סוג הטרמיט שצריך להדביר. לפניכם 4 שיטות שבהן אנחנו מדבירים גינות עם טרמיטים:

  1. ריסוס – הדרך הבסיסית והיעילה ביותר להדברת הטרמיטים בגינה היא החדרת חומר הדברה ישירות לאדמה. חומר ההדברה הזה ישמש למעשה כחוצץ שלא יאפשר לטרמיטים לעלות לפני השטח, וזה יעיל במיוחד כדי למנוע מהם גישה למחסן או לבית שלכם. 
  2. הדברה ביולוגית – שיטה אחרת שיכולה לסייע בטווח הארוך היא הדברה ביולוגית עם נמטודות שניזונות מהטרמיטים. הנמטודות מחפשות טרמיטים באופן פעיל כדי לאכול אותם, והן יעילות במציאת קהילות טרמיטים שנמצאות עמוק מאוד מתחת לאדמה. 
  3. פיתיונות ג'ל – ניתן לפזר בגינה פיתיון שמכיל שילוב של עמילן ורעל. הפיתיון מגיע בצורת ג'ל והטרמיטים ניזונים ממנו ומזינים איתו את המלכה והמלך שלהם. זוהי השיטה הזולה ביותר להדברה בגינה, ולמרבה ההפתעה היא גם עובדת מהר מאוד. עם זאת, לעיתים הטרמיטים לא נמשכים לפיתיונות, זאת אם יש להם מקור מזון אטרקטיבי יותר בסביבתם.
  4. חומצת בור – ישנו גם חומר שמאפשר לבצע הדברה אורגנית נגד טרמיטים, והוא חומצה בורית בצורת אבקה – אבקת בור. הטרמיטים ניזונים מהאבקה הזו והיא הורסת את מערכת העיכול שלהם תוך 3-7 ימים. בהשוואה לחומרי הדברה אחרים, מדובר בחומר הכי פחות רעיל שניתן להשתמש בו, ועדיף אפילו לערבב אותו עם סוכר ומים כדי שהטרמיטים ימשכו אליו עוד יותר. 

 

ככה עושים הדברת טרמיטים בגינה

איך למנוע טרמיטים בגינות?

הדבר החשוב והעיקרי שעליכם לעשות זה למנוע מהטרמיטים מקור מזון – עץ, קרטון ושאר חומרים אחרים שמפוזרים בגינה שלכם ושיכולים למשוך את הטרמיטים. אם יהיו חומרים כאלה, הטרמיטים לא יסתפקו תמיד רק בהם, ומהר מאוד הם ימצאו את דרכם לבית שלכם, כשינשנשו גם מהעץ של הדלתות או המשקופים ואפילו מהקירות.

פתיונות לטרמיטים
פתיונות לטרמיטים

כמה עולה להדביר טרמיטים בחצרות?

על איתור טרמיטים בחצרות ובבתים אתם משלמים אצלנו את המחיר הזול ביותר שיש בארץ – כשביקור של מדביר עולה 250-300 שקלים, ואילו ההדברה עולה החל מ-20 שקלים למ"ר (למחירון המלא שלנו לחצו כאן). במידה ולא נמצאו טרמיטים לא יהיה כל צורך בהדברה, אך בכל זאת נוכל לרסס את האדמה אם תרצו כדי לספק לכם טיפול מונע. אנחנו גם מעניקים לכם אחריות מלאה על עבודות ההדברה שלנו למשך 5 שנים, כך שאם הטרמיטים חוזרים, התקשרו אלינו ואנחנו נגיע להדברה מידית בחינם.