לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים במטבח

טרמיטים במטבח – יש מה לעשות כדי לעצור את הנזק

מה הסימנים של טרמיטים במטבח, מאיפה הם מגיעים למטבח וכמה עולה להדביר אותם? המשיכו לקרוא וגלו את הכל…

המטבח הוא אחד האזורים האהובים ביותר על הטרמיטים בבית. כמו שאתם מאחסנים ומוצאים את מזונכם במטבח, כך גם הטרמיטים מוצאים שם את מזונם, ובדיוק באותו מקום – בארונות המטבח. זאת מכיוון שבדרך כלל הארונות האלה עשויים מעץ, וממנו הטרמיטים יכרסמו אט אט עד אשר ייווצר נזק שיצריך מכם להחליף את כל המטבח שלכם. עוד לפני שזה קורה וברגע הראשון שבו אתם מבחינים בנזק, הזמינו מדביר מומלץ מחברת סטופ טרמיט שיגיע אליכם לחיסול טרמיטים במטבח. אנחנו נגיע אליכם כבר היום אם תתקשרו עכשיו ונבצע הדברה, כך שבעיית הטרמיטים לא תחמיר ותיפסק מיד. יש לנו ניסיון של יותר מ-25 שנים בהדברת טרמיטים, ואתם מקבלים מאיתנו אחריות על כל הדברה למשך 5 שנים, אז אל תתמהמהו – הזמינו כבר עכשיו מדביר טרמיטים מומלץ.

טיפול בטרמיטים במטבח באמצעות ג'ל
שירות עם אחריות ל-5 שנים
פריסה ארצית רחבה
לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות
חייגו: 055-970-5873

טרמיטים במטבח

 

קודם כל ודאו שאכן מדובר בטרמיטים

חובה לציין שלא כל נזק בארונות המטבח הוא סימן לטרמיטים. ייתכן למשל שהנזק שגרם לעץ שבארון להירקב הוא למעשה רטיבות שבה צריך לטפל. עוד דבר שראוי לציין הוא שיש עצים שפחות מושכים את הטרמיטים למטבח, למשל עץ למינציה או ציפוי פורניר או מלמין. כל סוג אחר של עץ עם זאת יכול להיות נגוע בטרמיטים, וכדי לדעת האם זה המצב, צריך להכיר את הסימנים.

 

סימנים של טרמיטים במטבח

הסימנים הברורים ביותר הם תעלות בוץ שלפתע מופיעות על גבי העץ. לכן יש לבדוק את הארון מבפנים ולחפש תעלות שכאלה בצבע חום, אשר מעידות על נזק שנגרם על ידי טרמיטים.

סימנים נוספים הם נחיל טרמיטים במטבח או מחוץ למטבח שמתעופף באוויר, וזה למעשה תהליך ההזדווגות של הטרמיטים. זה מראה לא רק שהולכים להתמקם בסביבתכם טרמיטים חדשים, אלא גם שכבר יש טרמיטים פעילים במטבח במשך כמה שנים טובות. אתם ככל הנראה תראו גם כנפיים שנשרו ברחבי המטבח, וזה כבר סימן לטרמיטים שהתחילו לחפש מקום חדש להתמקם בו.

כמובן שגם עץ מתפורר הוא סימן לטרמיטים, ובמצב שכזה כבר ברור שמדובר בנזק רציני שמצריך החלפה של המטבח. הארונות שלכם יכולים לפתע להישבר ולהתפורר בקלות, וזאת מכיוון שהטרמיטים כבר כרסמו את כל מה שיש לכרסם בתוכם והשאירו אותם חלולים.

 

מאיפה מגיעים טרמיטים למטבח?

הטרמיטים שבמטבח שלכם ככל הנראה לא התחילו את המסע שלהם שם, אלא הגיעו דרך חריצים בקירות או מהאדמה שמתחת לרצפות. חשוב מאוד לבדוק את כל האזור המטבח ולוודא מאיפה מגיעים הטרמיטים, כדי שניתן יהיה להדביר אותם באופן יעיל ולא רק באופן שטחי. הדברת טרמיטים בארונות מטבח תהיה רק השלב הראשון, ואילו בשלב השני צריך יהיה להדביר את כל הקן, שככל הנראה מצוי מתחת לאדמה.

פעילות טרמיטים במטבח - לפני טיפול
פעילות טרמיטים במטבח – לפני טיפול

 

כמה עולה להדביר טרמיטים בארונות במטבח?

בצער רב הטרמיטים שבמטבח הם רק תסמין לבעיה גדולה יותר – טרמיטים שמסתתרים מתחת לבית שלכם. אלו הם למעשה טרמיטי קרקע שחיים בתוך האדמה ועולים אל הבית שלכם כדי לאכול מהעץ שבארונות המטבח. כדי להדביר אותם צריך ליצור חיץ בינם לבין הבית שלכם, ואת זה עושים בעזרת קידוח חורים קטנטנים בין הרצפות והחדרת חומר הדברה ישירות לאדמה שמתחת לבית. במקרים מסוימים מבצעים את אותה הפעולה גם באדמה שמחוץ לבית, וכך למעשה מחסלים את כל הטרמיטים ולא מאפשרים להם לחדור לבית. הדברה שכזו עולה בסביבות 1,500 שקלים, ובמחיר זה אתם מקבלים עליה גם אחריות למשך 5 שנים.