לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים במשקוף

טרמיטים במשקוף – איך נפטרים מהם?

למה יש לכם טרמיטים במשקוף, איך מזהים את הנזק שהם עושים וכיצד נפטרים מהם? המשיכו לקרוא וגלו…

טרמיטים ידועים בכך שהם יכולים לחדור כמעט לכל אזור בבית, וזה לא משנה אם אתם גרים בבית גדול או קטן, חדש או ישן. כל עוד יש עץ בביתכם, הטרמיטים ירצו לאכול ממנו. לרוב הטרמיטים חיים מתחת לבית – באדמה – והם חודרים לתוך הבית מהיסודות. את הנזק שהם עושים למשקוף אתם תראו רק כאשר הוא יתחיל להתפורר זמן רב אחרי שהתחילו לכרסם בו, או כאשר תבחינו בטרמיטים מעופפים בבית ואז תדעו בוודאות שיש לכם טרמיטים במשקוף. אנחנו בחברת סטופ טרמיט נעזור לכם להיפטר מהטרמיטים בלי שום בעיה, ואף נמנע את הגעתם להבא, כשתקבלו מאיתנו אחריות למשך 5 שנים על ההדברה.

יש לכם טרמיטים במשקוף הדלת?
יש לנו פתרון בשבילכם
5 שנות אחריות – האחריות הנרחבת בשוק
שירות בפריסה ארצית רחבה
ייעוץ בחינם ללא התחייבות:
055-970-5873

טרמיטים במשקוף

איך טרמיטים מגיעים למשקוף?

כששני טרמיטים – מלך ומלכה – מחליטים להקים קן יחדיו, הם יחפשו מקום חמים וחשוך שנמצא ליד מקור מזון טוב. המשקוף שלכם הוא מבין שלושת המקומות הנפוצים ביותר להימצאות טרמיטים, והסיבה לכך היא שזהו פריט עץ שקיים בכל חדר, משמע ישנה סבירות גבוהה שיהיה נגוע, וכן לעיתים יש סדקים בינו לבין הרצפות שדרכם יכולים להגיע הטרמיטים מתחתיהן. אם המשקוף הוא על קיר גבס, על אחת כמה וכמה שישנה סבירות גבוהה שיהיו בו טרמיטים (קראו על טרמיטים בקירות), ולא מעטים המקרים בהם אנו נדרשים לבצע הדברת טרמיטים בקירות ובמשקופים גם יחד. כשנגיע אליכם נוכל לראות מה הנזקים שעשו הטרמיטים, איפה בדיוק הם נמצאים ואיך הכי כדאי להדביר אותם על פי מיקומם.

בתמונה – נחיל טרמיטים מעל משקוף הדלת

טרמיטים במשקוף הדלת

סימני טרמיטים במשקוף והנזקים שהם עושים

גם אם יש סימנים לנזקים מסוימים במשקוף, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לוודא שאכן מדובר בטרמיטים. לשם כך צריך לדעת איך נראים טרמיטים וכן איך נראה הנזק שהם עושים:

  • תעלות בוץ לאורך המשקוף – נגרמות על ידי טרמיטי קרקע שהגיעו מתחת לאדמה. הקן של הטרמיטים יכול להיות במרחק של עד 60 מטר מהמשקוף, והבעיה עם הסימן הזה היא שבדרך כלל לא מבחינים בו עד שנהיה מאוחר מדי.
  • חורים בגודל סיכה במשקוף – נגרמים על ידי טרמיטי עץ שחיים במשקוף או בקרבתו. ככל שהחורים גדולים יותר, כך הקן קרוב יותר. הנזק יופיע מהר מאוד, אולם קל יותר להיפטר מהטרמיטים האלה.

 

בסרטון אנחנו מסבירים כיצד עושים הדברת טרמיטים במשקוף

איך נפטרים מטרמיטים במשקוף?

אם ראיתם סימנים כפי שתוארו, ישנה סבירות גבוהה לכך שמסתובבים לכם טרמיטים בתוך המשקוף. כל עוד אינכם רואים כמות גדולה מאוד של נזק, תשמחו לדעת שלא מדובר בבעיה חמורה ושניתן להיפטר מהם בקלות. החלק הבעייתי זה להיפטר מהטרמיטים שאי אפשר לראות או שלא נמצאים בתוך המשקוף, ולצורך הדברת טרמיטים במשקוף דלת כניסה יש 3 שיטות שיכולות לעזור:

  • טיפול נקודתי בתוך המשקוף – עושים חור במשקוף או מוצאים פתח קיים שדרכו ניתן להחדיר נוזל או קצף שמחסל את הטרמיטים מבפנים. אנחנו מעדיפים להשתמש בקצף ולא בנוזל על בסיס מים, מכיוון שהקצף יכול להתפשט טוב יותר בתוך המשקוף ולחסל ביעילות רבה יותר את הטרמיטים שמצויים בו.
  • הדברה עם ג'ל פיתיון – במקרה של נגיעות קטנה ואם יודעים בוודאות שאין טרמיטים מתחת לבית, ניתן להדביר עם ג'ל פיתיון מורעל שמיועד לטרמיטים ושמחסל אותם לאחר שהם צורכים אותו עבור הלחות שבו. זה לא תמיד הפתרון היעיל ביותר, לכן נעדיף בדרך כלל שיטות אחרות.
  • החדרת חומר הדברה מתחת לרצפות – אם הטרמיטים מגיעים מהאדמה, אין מנוס מלהדביר אותם שם, ואת זה עושים על ידי החדרת חומר הדברה מתחת לרצפות. בשביל זה עושים חורים קטנים בסביבת המשקוף או מחפשים חריץ קיים ומחדירים ישירות את חומר ההדברה לאדמה.