לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיט פורמוסי

הטרמיט המזיק ביותר בעולם התגלה בישראל – טרמיט פורמוסי

מה ההבדל בין טרמיט פורמוסי לטרמיט רגיל ולמה כולם כל כך מפחדים ממנו? המשיכו לקרוא וגלו…

בשנים האחרונות הגיע מסין למדינות אחרות בעולם טרמיט על שנקרא "פורמוסי". הטרמיט הזה יצא מסין דרך משלוחי עץ, עציצים וכלי שיט שעשויים מעץ, ובניגוד לטרמיטים אחרים, הוא לא מסתפק רק בעץ. טרמיט העל הפורמוסי יכול לכרסם גם פלסטיק, בטון ואפילו מתכות רכות כמו עופרת ונחושת, וכתוצאה מכך הוא למעשה מהווה סכנה לתשתיות תת קרקעיות כמו חשמל וטלפון ולא רק למבנים. ברחבי העולם הוא כבר הספיק ליצור נזקים כלכליים רבים שעל פי ההשערות נעמדים ב-32 מיליארד דולר בשנה, וכעת בצער רב הוא התגלה גם בישראל – לראשונה בפתח תקווה.

הדברת טרמיט פורמוסי עם 5 שנות אחריות!
שירות מקצועי והתחייבות לפתור לכם את הבעיה ב-100%
ייעוץ בחינם ללא התחייבות

לפרטים ומחירים חייגו: 055-970-5873

הטרמיט הקשה ביותר להדברה

לא רק שמדובר בטרמיט מסוכן מאין כמוהו, אלא שהוא גם נחשב לאחד הטרמיטים הקשים ביותר להדברה שקיימים. הדרך הטובה ביותר למנוע את נזקיו היא למנוע קודם כל את החדירה שלו, ואת זה עושים על ידי טיפול בעצים עוד לפני שהם הופכים לנגועים. הדברת טרמיטים במקרה של הפורמוסי לא יכולה להיעשות באמצעים הרגילים, ודורשת טיפול אגרסיבי עם אורגנוכלורינים ואף את הבערתם באש. נמצא גם כי הטרמיטים האלה לא שורדים היטב הצפות, אולם אי אפשר להסתמך בכך כשיטת הדברה יעילה, מכיוון שלאחר 11 שעות הצפה רק 50% מהטרמיטים מחוסלים.

 

כל טרמיט צריך להיות חשוד מידי

אם התגלו אצלכם טרמיטים בדירה, דבר ראשון הזמינו את חברת סטופ טרמיט להדברת טרמיטים ואנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי לחסל את כולם. עם זאת, כל טרמיט צריך להפוך מיד לחשוד כפורמוסי, ועליכם להתריע את המשרד להגנת הסביבה על הימצאותו באזורכם. ישנה חשיבות רבה לניטור הטרמיט המזיק והנורא הזה על מנת שנוכל להגן על כל הארץ מפניו. אם לא נעשה זאת, מדינת ישראל תתמודד עם הוצאות ענקיות על תיקון תשתיות ומבנים, וניתן יהיה להימנע מכך אם כל אחד מאיתנו ייקח אחריות על המצב ויפעל מהר ונכון. בואו נעזור לעצור את המזיק הזה ביחד!