לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

סוגי טרמיטים

סוגי טרמיטים שקיימים בישראל

בעבר הטרמיטים שבארץ לא היוו בעיה גדולה כמו היום, אולם במאה ה-21 התחילו להופיע יותר ויותר מהם, וזאת ככל הנראה מכיוון שהחלו להופיע ברחבי הארץ יותר ויותר גינות מושקות, יחד עם שיטת הבנייה הקלה שבה נעשה שימוש נרחב יותר בעץ לבנייה.

בארצנו הקטנה יש 11 מינים נפוצים של טרמיטים, כשהשניים הנפוצים ביותר הם הטרמיט הארצישראלי (טרמיט ננסי) שנפוץ במרכז הארץ, בנגב הצפוני ובערבה, וטרמיט סיני שנפוץ במישור החוף, הערבה, הגליל המערבי וים המלח. הטרמיטים האלה אחראיים לנזקים רבים במבנים באזורים שבהם הם מצויים, ואילו לעומתם סוגים אחרים לא נמצאו כמטרד.

למעשה זה לא משנה באיזה סוג של טרמיט מדובר – חובה להשמיד את הקהילה של המזיקים כדי למנוע נזקים חמורים, ואת זה ניתן לעשות רק בעזרתו של מדביר מומלץ. את הטרמיט הארצישראלי קשה מאוד להדביר, אך זה אפשרי על ידי יצירת חיץ של חומר הדברה בין הקן שלו שבאדמה לבין הבית. יש הטוענים כי טרמיט סיני לא שוכן בקרקע אלא רק על עצים, אך מניסיוננו זה לא נכון, ומסיבה מסוימת שאינה ברורה, בארץ הוא בוחר לקנן גם בקרקע. לכן שיטות ההדברה נגד כל סוגי הטרמיטים הן דומות פעמים רבות, ואנחנו תמיד זוכים להצלחה של 100%.