לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים מכונפים

הדברת טרמיטים מכונפים מהיום להיום בלי עיכובים

לא מבינים מאיפה הגיעו טרמיטים מכונפים לסביבתכם? אנחנו נספר לכם וגם נסביר האם אתם צריכים להילחץ ואיך להבדיל בינם לבין נמלים עם כנפיים – כל המידע שאתם צריכים נמצא כאן לפניכם.

רוב האנשים נהיים מודעים לבעיית הטרמיטים שקיימת בביתם רק כאשר הם מבחינים בטרמיטים מכונפים שמתעופפים בו. אלו הם למעשה זכרים ונקבות שיצאו מקן טרמיטים שקיים בסביבתכם ואשר מזדווגים ומצטוותים יחדיו על מנת להקים קן חדש. תוך כמה ימים בודדים הנחיל ייעלם, אך הבעיה תימשך, כי הטרמיטים ימצאו מקום להתמקם בו ויתחילו לעשות נזק רב לעצים שבסביבתכם ובמבנה שבו אתם גרים. לכן חשוב להדביר אותם מהר, ואנחנו בחברת סטופ טרמיט מוכנים להגיע אליכם כבר עכשיו כדי לעזור לכם להיפטר מהם. כל שעליכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר או להרים אלינו טלפון, ונחזור אליכם מיד עם הצעת מחיר זולה.

יש לכם טרמיטים עם כנפיים בדירה?
100% פתרון לבעיית הטרמיטים שלכם
שירות בפריסה ארצית רחבה
5 שנים אחריות בכתב!

לייעוץ בחינם והצעת מחיר חייגו: 055-970-5873

טרמיטים מכונפים

 

איך הגיעו אלי טרמיטים מעופפים?

זה אמנם נראה כמו מחזה זוועתי ומחריד, שכן איש אינו רוצה לראות ענן שלם של טרמיטים באוויר שסביבו, אך בצער רב זה מעיד על כך שהבעיה היא לא דבר חדש אצלכם. הטרמיטים האלה הגיעו מקן פעיל שנמצא בסביבתכם – ייתכן שבתוך ביתכם או בגינתכם, או אפילו בגינה של השכנים שלכם. איך לדעת האם הטרמיטים הגיעו מתוך הבית שלכם? הסימנים לכך הם מספר רב של טרמיטים שמתעופפים בתוך הבית או כנפיים שנשרו בסביבת החלונות והדלתות של הבית.

טרמיטים מכונפים

עד כמה זה רציני והאם צריך להילחץ?

טרמיטים הם מבין החרקים המזיקים ביותר לבית שקיימים. לכל קהילת טרמיטים לוקח 3-6 שנים להתפתח לרמה שהיא יכולה להתחיל לייצר קהילות אחרות. במהלך הזמן הזה, כל עוד הקהילה פעילה, הטרמיטים ניזונים מעץ באופן קבוע וגורמים לנזקים למבנה שבו הם נמצאים.

הבעיה היא שהטרמיטים משאירים את החלק החיצוני של העץ שלם, והנזקים שהם עושים הם רק בחלקיו הפנימיים. משמעות הדבר היא שכשאתם רואים טרמיטים מכונפים בבית, זה כבר סימן לכך שיש נזקים כבדים ושהקהילה התפתחה לחלוטין ומתכוננת להתפשט לאזורים אחרים בסביבתכם. לכן חשוב להדביר את הטרמיטים מהר, לפני שזה קורה ולפני שהנזק נמשך.

 

הנה סרטון שמסביר כיצד מבצעים הדברת טרמיטים מעופפים בבית

איך להבדיל בין טרמיט מכונף לנמלה מכונפת?

כפי שאתם בטח כבר יודעים, טרמיטים הם לא החרקים היחידים שיכולים לפתע לצוץ עם כנפיים, כשגם נמלים מראים התנהגות דומה. אז איך בעצם יודעים שהבעיה היא אכן טרמיטים ולא סתם קן נמלים (שגם אותו אגב כדאי לכם להדביר)? ובכן, הסימן הברור ביותר הוא חרקים מתים. אם אתם מוצאים נמלים מתות ברצפה או באדמה, זה סימן לכך שאכן מדובר בנמלים ולא בטרמיטים. הסיבה לכך היא שהטרמיטים לא מתים לאחר שהם מזדווגים, שלא כמו במקרה של נמלים, אצלם כבר אין כל מטרה לזכר. אצל הטרמיטים המלכה והמלך יוצרים יחדיו קן חדש, בו הם ימשיכו להזדווג כדי להביא צאצאים.

לא בטוחים איך הם נראים? הנה סרטון שיסביר