לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים בפרקט

הדברת טרמיטים בפרקט עם אחריות – המחיר הזול בארץ

מאיפה הגיעו טרמיטים לפרקט, מה הסימנים שמעידים על הימצאותם ואיך נעשית הדברת טרמיטים בפרקט? כל השאלות האלה מקבלות מענה כאן לפניכם.

הגנה על הבית מפני טרמיטים צריכה להיות בעדיפות העליונה של כל ראש משפחה, שכן הנזק שהמזיקים הקטנים האלה יכולים לעשות הוא חמור ופוגע בהשקעה שנעשתה במבנה ואף בבטיחות המבנה עצמו. כשהטרמיטים חודרים לבית הם אוכלים כל דבר שיכול לשמש להם כמזון, כולל עץ, טפטים ואפילו בגדים, ואם יש לכם רצפת פרקט בבית – היא תהיה זו שבסכנה עיקרית. למזלכם יש מי שעושה עבורכם הדברת טרמיטים בפרקט במחיר זול ואף מהיום להיום, כשאצלנו בחברת סטופ טרמיט תקבלו שירות מסור ויעיל של הדברת טרמיטים ומענה מידי לכל שאלה. כדי להוכיח לכם שאנחנו עומדים מאחורי המילה שלנו, תקבלו אחריות למשך 5 שנים – הארוכה ביותר בארץ!

טיפול בטרמיטים מתחת לפרקט
זיהוי הטרמיטים והדברה
אחריות ל-5 שנים על העבודה
שירות בפריסה ארצית
100% פתרון לבעיית הטרמיטים בפרקט חדר השינה או בבית
לייעוץ והצעת מחיר חייגו:
055-970-5873

טרמיטים בפרקט

איך מגיעים טרמיטים לפרקט?

סביר להניח שהטרמיטים הגיעו מהאדמה שמתחת לבית שלכם, ואם זה אכן המצב, מדובר בטרמיטי אדמה. אם זה לא המצב ומדובר בפרקט חדש יחסית שהותקן בביתכם לא מזמן, ככל הנראה הטרמיטים כבר הגיעו איתו. את הנזק אתם תראו רק אחרי זמן רב מאז שהטרמיטים התחילו לעבוד כמו במקרה של טרמיטים בקיר, ולכן אם אתם מתקינים פרקט חדש בבית, מומלץ מאוד שתדבירו אותו מבעוד מועד כדי שתהיו בטוחים שלא תצטרכו להחליף אותו בעתיד.

 

סימנים של טרמיטים בתוך פרקט

אז איך מזהים שאכן יש טרמיטים בתוך הפרקט? בדקו האם מופיעים הסימנים הבאים:

  1. שקעים בפרקט – כשהטרמיטים ניזונים מהפרקט הם למעשה הופכים אותו לחלול מבפנים, וכשזה קורה צורתו תתעקם ואתם ממש תרגישו שקע כשאתם דורכים על הרצפה.
  2. צליל חלול – כאמור, הפרקט יהיה חלול מאחר והטרמיטים יאכלו אותו מבפנים. אם נעשה נזק רב, תוכלו לדפוק על הפרקט ולשמוע צליל חלול ביחס לאזורים אחרים שבהם לא הספיקו לגעת הטרמיטים.
  3. לחות בפרקט – הטרמיטים משאירים לחות באזורים שבהם הם בונים קינים, וככל שיש יותר לחות כך ניתן לשער שהקן גדול יותר. אם חלקים מהפרקט נראים כאילו ניזוקו ממים, מופיעים עליהם כתמים או נהיים נפוחים או רכים, ייתכן שמדובר בטרמיטים. נזקים שכאלה מתלווים גם לבעיות אחרות כמו עובש.
  4. חריקות – אם הרצפה שלכם התחילה לעשות רעשים ולחרוק, יכול להיות שזה מכיוון שהטרמיטים פגעו בחוזק שלה. 
  5. נסורת או בוץ על הפרקט – טרמיטי אדמה משאירים תעלות בוץ באזורים שהם מכרסמים בעץ, וייתכן גם שתראו מעין נסורת. זוהי למעשה הצואה של הטרמיטים ולא ממש נסורת, לכן היא יכולה להיראות גם כמו חול.

 

טיפול בטרמיטים בפרקט – איך זה מתבצע?

כל עוד תפסתם את הבעיה בזמן, ניתן יהיה להדביר את הפרקט באופן ישיר או עקיף ולא יהיה צריך להחליף אותו, או לפחות לא את כולו. הטיפול ייעשה על ידי הזרקת חומר הדברה אל מתחת לפרקט וריסוס ישירות עליו. אם אין אדמה מתחת לפרקט ככל הנראה נבחר בשיטה אחרת, ונשתמש בפיתיונות, אדמה דיאטומית או איוד. 

אם הפרקט מתפורר לעומת זאת וכבר מתחיל להוות סכנה בטיחותית, לא תהיה מניעה מהחלפתו. אם ההדברה תיעשה כמו שצריך, יכול להיות שתצטרכו להחליף רק חלקים בודדים ממנו, אך יהיה חשוב מאוד לעבור על כל קורות העץ ולוודא באופן מוחלט שאלו שנשארות לא סבלו מנזקים בשל הטרמיטים. הטיפול שנבצע עבורכם יוכל למנוע נזקים עתידיים, אך לא יוכל לפתור נזקים שכבר התרחשו בפרקט, לכן למען בטיחותכם – אם יש ספק, מומלץ להחליף את חלקי הפרקט שחשודים כחלולים.