לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים בקירות

איך לדעת שיש טרמיטים בקירות ומה עושים נגדם?

מה סימני הנזק שעושים טרמיטים בקירות, מה עושים נגדם וכמה עולה הטיפול? המשיכו לקרוא וגלו…

טרמיטים עושים נזקים בבית שיכולים לעלות לכם אלפי שקלים במקרה הטוב ועשרות אלפי שקלים במקרה הרע, לכן כדאי לעצור את הנזק עוד לפני שהוא מחמיר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא קודם כל לזהות את הנזק שעושים טרמיטים בקירות ולמצוא אותם בזמן, אך השאלה היא איך עושים את זה? הרי הטרמיטים ניזונים מהקיר מבפנים ופעמים רבות לא רואים כלל את הנזק שהם עושים עד שכבר נהיה מאוחר מדי. ובכן, יש דרכים שאנחנו נוכל ללמד אתכם, וכמובן שגם נוכל לעזור לכם להיפטר מהטרמיטים במידה ונמצאו. אנחנו בחברת סטופ טרמיט לא ניתן לטרמיטים לנצח!

רואים סימנים לטרמיטים בקיר? 
זה הזמן לדבר איתנו ולפתור את הבעיה
שירות בפריסה ארצית רחבה
שירות עם אחריות ל-5 שנים

לייעוץ והצעת מחיר חייגו:
055-970-5873

טרמיטים בקירות

 

5 סימנים של טרמיטים על הקיר

הטרמיטים שבקירות שלכם הם "בלתי נראים", מכיוון שהם נמצאים בתוכם, אך גם אם אינכם רואים אותם, אין זה אומר שהם לא עושים נזק. אז איך בעצם מגלים האם יש טרמיטים בקיר או לא? בעזרת 5 בדיקות פשוטות:

  1. קליקים ודפיקות קטנות – חיילי הטרמיטים עושים צלילי קליקים חלשים שהופכים לחזקים יותר כשהם חשים סכנה. הם ממש דופקים את ראשם על כל דבר שסביבם, בעיקר עץ, ומזהירים את הטרמיטים האחרים שסביבם מפני סכנה.
  2. קירות חלולים – דפקו על הקירות והקשיבו האם יש אזורים חלולים בתוכם. נסו להקיש בכל חלק של הקיר וחפשו איפה יש צליל שונה. שם ככל הנראה עשו נזק הטרמיטים.
  3. נזקים שהתעלמתם מהם בבית – אם הדלת כבר לא נסגרת כמו שצריך או שקשה לפתוח את החלון, יכול מאוד להיות שהטרמיטים עשו נזק בסביבת הקיר או המשקוף, שהתרחבו בגלל הלחות שהם יצרו.
  4. בועות אוויר – אם יש צבע או טפט על הקיר, יוכלו להופיע עליו בועות אוויר או שינויי צבע באזורים שבהם הטרמיטים כבר מתקרבים לפני השטח.
  5. תעלות בוץ – הסימן הזה הוא הברור ביותר להימצאותם של טרמיטים בקיר גבס, והוא תעלות בוץ לאורך הקיר. במקרה שכזה כבר ברור שיש טרמיטים בתוך הקירות ושהם עושים נזק רציני.

 

בתמונה – טרמיט על הקיר לפני טיפול

טרמיטים בקיר

מה לעשות כשיש טרמיטים בקיר?

יכול להיות קשה מאוד להיפטר מטרמיטים, וכל מוצר שתרכשו באופן עצמאי לצורך השמדתם יתברר לכם כלא יעיל. זאת מכיוון שהטרמיטים שבתוך הקיר הם רק תסמין לבעיה חמורה יותר, והיא קן הטרמיטים שנמצא מתחת לבית שלכם. גם אם הבית שלכם נמצא על יסודות בטון, הטרמיטים מוצאים דרכים להגיע אליו מחריצים כאלה ואחרים שמצאו, והדרך הטובה ביותר להיפטר מהם היא להזמין מדביר טרמיטים מומלץ שיעשה את עבודתו באופן מקצועי.

מהדביר יבדוק את הנזקים שעשו הטרמיטים וישקול מה דרך הפעולה העדיפה, כשבדרך כלל הדברת טרמיטים בקיר כוללת גם החדרת חומר הדברה אל מתחת לרצפות ולתוך האדמה שסביב הבית. שיטת הדברה שכזו תהיה הרבה יותר יעילה מהצבת פיתיונות באופן אקראי בסביבת הקיר, מכיוון שהיא תמנע את האפשרות שהבעיה הזו תחזור על עצמה.

פעילות טרמיטים בקיר
פעילות טרמיטים בקיר

 

כמה עולה להדביר טרמיטים שנמצאים בקיר?

לפיזור פיתיונות נגד טרמיטים תשלמו מחיר זול של 200-450 שקלים בלבד, אולם כאמור טיפול שכזה לא יספיק נגד טרמיט בקיר. אם אכן יהיה צורך להחדיר חומר הדברה ליסודות הבית, העלות תסתכם במחיר של עד כ-2,500 שקלים. מדובר בתהליך ארוך וקשה שדורש הרבה מאוד חומר הדברה, ומה שבטוח זה שהוא יחסוך לכם לא מעט על הנזקים שהיו נגרמים בהמשך בלעדיו. בנוסף חשוב לציין שבמחיר זה אתם מקבלים גם אחריות למשך 5 שנים על ההדברה, כך שאם הבעיה חוזרת על עצמה, אנחנו נחזור להדביר בשנית ובחינם.