לייעוץ חייגו

לקבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים וייעוץ בחינם!
חייגו 055-970-5873

ממליצים עלינו

חדש באתר

טרמיטים ברהיטים

מה עושים כשיש טרמיטים ברהיטים? מזמינים אותנו!

איך לדעת שיש טרמיטים ברהיטים, באילו שיטות אפשר להדביר רהיט שנגוע בטרמיטים וכמה עולה להדביר רהיטים מפני טרמיטים? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות.

רהיטי עץ הם קלאסיים – הם נראים טוב בכל סביבה, מכניסים חום לתוך הבית וכולם אוהבים אותם. אך לא רק אנחנו בני האדם אוהבים רהיטים מעץ, אלא גם טרמיטים, שעבורם מדובר בסעודה של ממש. זה יכול להיות שולחן חדש שקניתם או כורסה ישנה שקיבלתם בירושה – אין רהיט שעשוי עץ ושמוגן מפני טרמיטים באופן מלא, אך תמיד יש מה לעשות נגד טרמיטים ברהיטים. כל מה שצריך לעשות זה להזמין את מומחי ההדברה של סטופ טרמיט, ואנחנו נגיע אליכם תוך זמן קצר כדי להציל את הרהיטים שלכם. הדבר הטוב ביותר הוא שנעשה זאת במחיר הזול ביותר בארץ ואף נספק לכם אחריות למשך 5 שנים על העבודה – תקופת האחריות הארוכה ביותר שתקבלו ממדבירים. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו והזמינו אותנו עוד היום להדברה.

טיפול טרמיטים ברהיטי עץ כולל 5 שנות אחריות!
שירות בפריסה ארצית רחבה
מתחייבים לפתור לכם את הבעיה
ייעוץ בחינם ללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 
055-970-5873

טרמיטים ברהיטים

איך יודעים שיש טרמיטים בתוך רהיט?

בגדול יש 2 סוגים של טרמיטים שיכולים לתקוף את הרהיטים שלכם. הנפוצים ביותר בארץ הם טרמיטי הקרקע, שמגיעים מתחת לאדמה לביתכם דרך חורים או חריצים ברצפות ובקירות, ומשתמשים בעץ שברהיט כמקור מזון. הסוג הזה משאיר תעלות בוץ שקל מאוד להבחין בהם על גבי הרהיט, וייתכן שתבחינו בהן גם לאורך הקירות.

הסוג השני הוא טרמיטי עץ, שמשאירים חורים בגודל סיכה על העץ, אולם לעיתים לא מבחינים בהם כלל. סימן אחר וברור יותר להימצאותם ברהיט נסורת של העץ מתחת לרהיט. כשמדובר בסוג טרמיט זה, ניתן לשער כמעט בוודאות שכל הטרמיטים מצויים בתוך הרהיט ולא מחוצה לו. מנגד, אם מדובר בסוג הקודם, הקן של הטרמיטים מצוי מתחת לאדמה, והוא יצריך הדברה מתקדמת יותר מאשר הדברת טרמיטים ברהיטי עץ בלבד.

 

איך מדבירים רהיטים עם טרמיטים?

יש שלל שיטות להדביר טרמיטים, והן משתנות בהתאם לסוג הרהיט שמדבירים וכן סוג הטרמיטים שמדבירים. לפניכם כמה דוגמאות להדברות שונות שניתן לעשות לרהיטים שונים שנגועים בטרמיטים.

רהיטים שנגועים בטרמיטים איך מדבירים את הטרמיטים?
איך מדבירים טרמיטים בספריית עץ אידוי יכול להיות האפשרות העדיפה, אולם צריך יהיה לפנות את הספרייה למקום אחר כדי לעשות זאת שם וזה ייקח מספר ימים.
איך ניתן להדביר טרמיטים בשולחן עץ לעיתים טיפול על פני השטח יכול לעזור, למשל בעזרת פיתיון ג'ל מורעל שממנו יאכלו הטרמיטים ושיגרום למותם.
איך להדביר טרמיטים בארונות עץ

 

סביר להניח שהטרמיטים מגיעים ממקום אחר אל הארונות, וצריך יהיה להדביר את הקן שלהם בעזרת ריסוס ולהחדיר את חומר ההדברה ישירות לאדמה שמתחת לבית.
איך אפשר להדביר טרמיטים בכיסא עץ ייתכן שניתן יהיה להדביר את הרהיט עם חום שיחסל את הטרמיטים, זאת כל עוד אין לכיסא חלקים שעשויים מפלסטיק או שמודבקים בעזרת דבק.

כמה עולה להדביר רהיטים עם טרמיטים?

כל עוד אלו הם טרמיטי עץ שהתמקמו בתוך הרהיט עצמו, הטיפול יהיה זול במיוחד, ומחירו ינוע בין 350-850 שקלים. במקרה אחר שבו מדובר בטרמיטי קרקע, הטיפול יהיה יקר יותר ומחירו יוכל להגיע גם ל-1,500 שקלים. עם זאת במחיר זה אתם מקבלים מאיתנו אחריות על העבודה למשך 5 שנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאכן תיפטרו מהטרמיטים למשך זמן ארוך, ואם הם יחזרו גם אנחנו נחזור להדברה נוספת.